Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Last week
 3. Earlier
 4. Dodano pluginy: Plugin usuwający powiadomienia na czacie gry, gdy gracz się połączy lub opuści serwer, itp. Plugin puszczający dźwięki po wystąpieniu jakiegoś wydarzenia, np. gdy gracz zdobędzie punktację 0:7, 1:10, 6:9. Poprawki do pluginów: AFK - Poprawiono informację wyświetlaną w menu po wykopaniu gracza, gdy vip zajmował wolny slot przy pełnym serwerze. Vip otrzymywał informację o możliwości kupienia slota (jak dla zwykłego gracza), teraz wyświetla informację o zapełnionym serwerze. AFK - Poprawiono buga przy informacji na czacie kiedy to plugin przenosił gracza na spekta za afk. C4 Timer - Wyłączono emisję odliczania wybuchu w momencie gdy ostatni gracz CT ginie lub C4 wybucha. Zmieniono ustawienia: Wyłączono ustawienie związane z przewidywaniem pozycji gracza dla dokładniejszej celności, zmiana ta ujawnia również problemy graczy z połączeniem, sprzętem oraz ustawieniami.
 5. Poprawki do pluginów: AFK - Poprawiono informację wyświetlaną w menu po wykopaniu gracza, gdy vip zajmował wolny slot przy pełnym serwerze. Vip otrzymywał informację o możliwości kupienia slota (jak dla zwykłego gracza), teraz wyświetla informację o zapełnionym serwerze. AFK - Poprawiono buga przy informacji na czacie kiedy to plugin przenosił gracza na spekta za afk
 6. Wprowadzone zmiany na serwerze: Dodano plugin do blokowania graczy przy ponownym połączeniu - reconnect
 7. Poprawki do pluginów: Resetowanie statystyk - poprawiono problemy z resetowaniem statystyk prowadzące do błędnych wartości w tabeli wyników.
 8. Poprawki do pluginów: Wyrównanie drużyn - dodano automatyczne wyrównywanie drużyn w trakcie rozgrywki. Wyrównanie drużyn - dodano tolerancję w różnicy punktów między drużynami tak aby zmniejszyć częstość przerzucania graczy. Skonfigurowano plugin odpowiadający za głosowanie na mapy.
 9. Wprowadzone zmiany na serwerze: Wyrównanie drużyn - dodano wyrównywanie po KDR, wcześniej wyrównanie bazowało na podstawie rangi gracza.
 10. Poprawki do pluginów: Wyrównanie drużyn - plugin czasem wyświetlał złe wartości na chacie odnośnie wyrównania drużyn, należy zweryfikować czy problem dalej występuje.
 11. Aktualizacje: Sourcemod do najnowszej stabilnej wersji z wersji rozwojowej - która została omyłkowo wprowadzona dnia 27.07.2020 Poprawki do pluginów: Wyrównanie drużyn - powodował błąd przy dołączaniu pierwszego gracza do gry gdy serwer dopiero startował - problem zależności i uruchamiania pluginów Vip - w trakcie dołączania pierwszego gracza do serwera występował błąd połączenia z bazą - zbyt szybkie dołączenie w trakcie uruchamiania serwera (do weryfikacji)
 12. Aktualizacje: Sourcemod do najnowszej stabilnej wersji z wersji rozwojowej - która została omyłkowo wprowadzona dnia 27.07.2020 Poprawki do pluginów: Wyrównanie drużyn - powodował błąd przy dołączaniu pierwszego gracza do gry gdy serwer dopiero startował - problem zależności i uruchamiania pluginów Vip - w trakcie dołączania pierwszego gracza do serwera występował błąd połączenia z bazą - zbyt szybkie dołączenie w trakcie uruchamiania serwera (do weryfikacji)
 13. Zaktualizowano: Sourcemod do najnowszej wersji 1.11.0
 14. Zaktualizowano: Sourcemod do najnowszej wersji 1.11.0
 15. Poprawiono: Weryfikację graczy podczas połączenia na serwer, która powodowała crash serwera w pluginie odpowiedzialnym za VIP'y - należy jeszcze się przyglądać problemowi. Ta sama zmiana dotyczy pluginu odpowiedzialnego za wykrywanie kraju gracza.
 16. Przywrócono: Weryfikacji ilości godzin spędzonych przez graczy w grze, wymagana ilość godzin to 300 h
 17. Dodano: Flagi krajów graczy do tabeli wyników Kolor w informacji o aktualnie odblokowanej strefie podkładania C4 Kolor w informacji pojawiającej się gdy gracz chce kupić broń/item w trakcie trwania rozgrzewki Kolor w informacji gdy gracz upuści C4
 18. Wprowadzone zmiany na serwerze: Zaktualizowano SourceBans++ do nowszej wersji 1.7.0
 19. Wprowadzone zmiany na serwerze: Zaktualizowano SourceBans++ do nowszej wersji 1.7.0
 20. Wprowadzone zmiany na serwerze: Dodano nowy typ wyrównywania drużyn po KDR - wcześniej wyrównanie bazowało na podstawie rangi gracza.
 21. Usunięto problemy: Przydzielanie graczy do drużyn po zbalansowaniu teamów.
 22. Usunięto problemy: Przydzielanie graczy do drużyn po zbalansowaniu teamów.
 23. Poprawiono: działanie auto-balansu drużyn
 24. Wprowadzone zmiany na serwerze: Zmniejszono trudność botów z 3 na 2. Usunięto problemy: Naprawiono problem z przesyłaniem wiadomości czatu gry z kanałem Discord.
 25. moje drugie demko że nie czituje administracjo

  mi.dem

 26. witam chciałbym powiedzieć że nie czituje nie moja wina że ktoś mnie wyzywa na serwerze że czituje zwłaszcza dzimi dzimi i tutaj jest demko ale nwm czy dobrze nagrałem i jakby ktoś mnie wysuchał to mam jeszcze nagranie na telefonie jak nie czituje że nie mam haxów i mam inny celownik mniejszy turkósowy i dobrze mi sie nim gra i dlatego dobrze killuje mam nadzieje że już nie będzie takich problemów

  nie_2.dem

 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

Poznaj Terms of Use oraz Guidelines Forum