Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Last week
 3. Aktualizacje: Sourcemod do najnowszej stabilnej wersji z wersji rozwojowej - która została omyłkowo wprowadzona dnia 27.07.2020 Poprawki do pluginów: Wyrównanie drużyn - powodował błąd przy dołączaniu pierwszego gracza do gry gdy serwer dopiero startował - problem zależności i uruchamiania pluginów Vip - w trakcie dołączania pierwszego gracza do serwera występował błąd połączenia z bazą - zbyt szybkie dołączenie w trakcie uruchamiania serwera (do weryfikacji)
 4. Aktualizacje: Sourcemod do najnowszej stabilnej wersji z wersji rozwojowej - która została omyłkowo wprowadzona dnia 27.07.2020 Poprawki do pluginów: Wyrównanie drużyn - powodował błąd przy dołączaniu pierwszego gracza do gry gdy serwer dopiero startował - problem zależności i uruchamiania pluginów Vip - w trakcie dołączania pierwszego gracza do serwera występował błąd połączenia z bazą - zbyt szybkie dołączenie w trakcie uruchamiania serwera (do weryfikacji)
 5. Zaktualizowano: Sourcemod do najnowszej wersji 1.11.0
 6. Zaktualizowano: Sourcemod do najnowszej wersji 1.11.0
 7. Earlier
 8. Poprawiono: Weryfikację graczy podczas połączenia na serwer, która powodowała crash serwera w pluginie odpowiedzialnym za VIP'y - należy jeszcze się przyglądać problemowi. Ta sama zmiana dotyczy pluginu odpowiedzialnego za wykrywanie kraju gracza.
 9. Przywrócono: Weryfikacji ilości godzin spędzonych przez graczy w grze, wymagana ilość godzin to 300 h
 10. Dodano: Flagi krajów graczy do tabeli wyników Kolor w informacji o aktualnie odblokowanej strefie podkładania C4 Kolor w informacji pojawiającej się gdy gracz chce kupić broń/item w trakcie trwania rozgrzewki Kolor w informacji gdy gracz upuści C4
 11. Wprowadzone zmiany na serwerze: Zaktualizowano SourceBans++ do nowszej wersji 1.7.0
 12. Wprowadzone zmiany na serwerze: Zaktualizowano SourceBans++ do nowszej wersji 1.7.0
 13. Wprowadzone zmiany na serwerze: Dodano nowy typ wyrównywania drużyn po KDR - wcześniej wyrównanie bazowało na podstawie rangi gracza.
 14. Usunięto problemy: Przydzielanie graczy do drużyn po zbalansowaniu teamów.
 15. Usunięto problemy: Przydzielanie graczy do drużyn po zbalansowaniu teamów.
 16. Poprawiono: działanie auto-balansu drużyn
 17. Wprowadzone zmiany na serwerze: Zmniejszono trudność botów z 3 na 2. Usunięto problemy: Naprawiono problem z przesyłaniem wiadomości czatu gry z kanałem Discord.
 18. moje drugie demko że nie czituje administracjo

  mi.dem

 19. witam chciałbym powiedzieć że nie czituje nie moja wina że ktoś mnie wyzywa na serwerze że czituje zwłaszcza dzimi dzimi i tutaj jest demko ale nwm czy dobrze nagrałem i jakby ktoś mnie wysuchał to mam jeszcze nagranie na telefonie jak nie czituje że nie mam haxów i mam inny celownik mniejszy turkósowy i dobrze mi sie nim gra i dlatego dobrze killuje mam nadzieje że już nie będzie takich problemów

  nie_2.dem

 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

Poznaj Terms of Use oraz Guidelines Forum