Jump to content

Nerus

Opiekun Serwera

Nerus last won the day on September 12

Nerus had the most liked content!

About Nerus

 • Rank
  Pisarz - 10/18
 • Birthday 05/26/1987

Informacje osobiste

 • Miejscowość
  Łódź

Recent Profile Visitors

1,995 profile views
 1. Dodano pluginy: Plugin usuwający powiadomienia na czacie gry, gdy gracz się połączy lub opuści serwer, itp. Plugin puszczający dźwięki po wystąpieniu jakiegoś wydarzenia, np. gdy gracz zdobędzie punktację 0:7, 1:10, 6:9. Poprawki do pluginów: AFK - Poprawiono informację wyświetlaną w menu po wykopaniu gracza, gdy vip zajmował wolny slot przy pełnym serwerze. Vip otrzymywał informację o możliwości kupienia slota (jak dla zwykłego gracza), teraz wyświetla informację o zapełnionym serwerze. AFK - Poprawiono buga przy informacji na czacie kiedy to plugin przenosił
 2. Poprawki do pluginów: AFK - Poprawiono informację wyświetlaną w menu po wykopaniu gracza, gdy vip zajmował wolny slot przy pełnym serwerze. Vip otrzymywał informację o możliwości kupienia slota (jak dla zwykłego gracza), teraz wyświetla informację o zapełnionym serwerze. AFK - Poprawiono buga przy informacji na czacie kiedy to plugin przenosił gracza na spekta za afk
 3. Wprowadzone zmiany na serwerze: Dodano plugin do blokowania graczy przy ponownym połączeniu - reconnect
 4. Poprawki do pluginów: Resetowanie statystyk - poprawiono problemy z resetowaniem statystyk prowadzące do błędnych wartości w tabeli wyników.
 5. Poprawki do pluginów: Wyrównanie drużyn - dodano automatyczne wyrównywanie drużyn w trakcie rozgrywki. Wyrównanie drużyn - dodano tolerancję w różnicy punktów między drużynami tak aby zmniejszyć częstość przerzucania graczy. Skonfigurowano plugin odpowiadający za głosowanie na mapy.
 6. Wprowadzone zmiany na serwerze: Wyrównanie drużyn - dodano wyrównywanie po KDR, wcześniej wyrównanie bazowało na podstawie rangi gracza.
 7. Poprawki do pluginów: Wyrównanie drużyn - plugin czasem wyświetlał złe wartości na chacie odnośnie wyrównania drużyn, należy zweryfikować czy problem dalej występuje.
 8. Aktualizacje: Sourcemod do najnowszej stabilnej wersji z wersji rozwojowej - która została omyłkowo wprowadzona dnia 27.07.2020 Poprawki do pluginów: Wyrównanie drużyn - powodował błąd przy dołączaniu pierwszego gracza do gry gdy serwer dopiero startował - problem zależności i uruchamiania pluginów Vip - w trakcie dołączania pierwszego gracza do serwera występował błąd połączenia z bazą - zbyt szybkie dołączenie w trakcie uruchamiania serwera (do weryfikacji)
 9. Aktualizacje: Sourcemod do najnowszej stabilnej wersji z wersji rozwojowej - która została omyłkowo wprowadzona dnia 27.07.2020 Poprawki do pluginów: Wyrównanie drużyn - powodował błąd przy dołączaniu pierwszego gracza do gry gdy serwer dopiero startował - problem zależności i uruchamiania pluginów Vip - w trakcie dołączania pierwszego gracza do serwera występował błąd połączenia z bazą - zbyt szybkie dołączenie w trakcie uruchamiania serwera (do weryfikacji)
 10. Zaktualizowano: Sourcemod do najnowszej wersji 1.11.0
 11. Zaktualizowano: Sourcemod do najnowszej wersji 1.11.0
 12. Poprawiono: Weryfikację graczy podczas połączenia na serwer, która powodowała crash serwera w pluginie odpowiedzialnym za VIP'y - należy jeszcze się przyglądać problemowi. Ta sama zmiana dotyczy pluginu odpowiedzialnego za wykrywanie kraju gracza.
 13. Przywrócono: Weryfikacji ilości godzin spędzonych przez graczy w grze, wymagana ilość godzin to 300 h
 14. Dodano: Flagi krajów graczy do tabeli wyników Kolor w informacji o aktualnie odblokowanej strefie podkładania C4 Kolor w informacji pojawiającej się gdy gracz chce kupić broń/item w trakcie trwania rozgrzewki Kolor w informacji gdy gracz upuści C4
 15. Wprowadzone zmiany na serwerze: Zaktualizowano SourceBans++ do nowszej wersji 1.7.0
×
×
 • Create New...

Important Information

Poznaj Terms of Use oraz Guidelines Forum