Jump to content

Nerus

Opiekun Serwera

Nerus last won the day on August 2

Nerus had the most liked content!

2 Followers

About Nerus

Właściciel
Donator
 • Rank
  Pisarz - 6/18
 • Birthday 05/26/1987

Informacje osobiste

 • Miejscowość
  Łódź

Recent Profile Visitors

659 profile views
 1. Aktualizacje: Sourcemod do najnowszej stabilnej wersji z wersji rozwojowej - która została omyłkowo wprowadzona dnia 27.07.2020 Poprawki do pluginów: Wyrównanie drużyn - powodował błąd przy dołączaniu pierwszego gracza do gry gdy serwer dopiero startował - problem zależności i uruchamiania pluginów Vip - w trakcie dołączania pierwszego gracza do serwera występował błąd połączenia z bazą - zbyt szybkie dołączenie w trakcie uruchamiania serwera (do weryfikacji)
 2. Aktualizacje: Sourcemod do najnowszej stabilnej wersji z wersji rozwojowej - która została omyłkowo wprowadzona dnia 27.07.2020 Poprawki do pluginów: Wyrównanie drużyn - powodował błąd przy dołączaniu pierwszego gracza do gry gdy serwer dopiero startował - problem zależności i uruchamiania pluginów Vip - w trakcie dołączania pierwszego gracza do serwera występował błąd połączenia z bazą - zbyt szybkie dołączenie w trakcie uruchamiania serwera (do weryfikacji)
 3. Zaktualizowano: Sourcemod do najnowszej wersji 1.11.0
 4. Zaktualizowano: Sourcemod do najnowszej wersji 1.11.0
 5. Poprawiono: Weryfikację graczy podczas połączenia na serwer, która powodowała crash serwera w pluginie odpowiedzialnym za VIP'y - należy jeszcze się przyglądać problemowi. Ta sama zmiana dotyczy pluginu odpowiedzialnego za wykrywanie kraju gracza.
 6. Przywrócono: Weryfikacji ilości godzin spędzonych przez graczy w grze, wymagana ilość godzin to 300 h
 7. Dodano: Flagi krajów graczy do tabeli wyników Kolor w informacji o aktualnie odblokowanej strefie podkładania C4 Kolor w informacji pojawiającej się gdy gracz chce kupić broń/item w trakcie trwania rozgrzewki Kolor w informacji gdy gracz upuści C4
 8. Wprowadzone zmiany na serwerze: Zaktualizowano SourceBans++ do nowszej wersji 1.7.0
 9. Wprowadzone zmiany na serwerze: Zaktualizowano SourceBans++ do nowszej wersji 1.7.0
 10. Wprowadzone zmiany na serwerze: Dodano nowy typ wyrównywania drużyn po KDR - wcześniej wyrównanie bazowało na podstawie rangi gracza.
 11. Usunięto problemy: Przydzielanie graczy do drużyn po zbalansowaniu teamów.
 12. Usunięto problemy: Przydzielanie graczy do drużyn po zbalansowaniu teamów.
 13. Poprawiono: działanie auto-balansu drużyn
 14. Wprowadzone zmiany na serwerze: Zmniejszono trudność botów z 3 na 2. Usunięto problemy: Naprawiono problem z przesyłaniem wiadomości czatu gry z kanałem Discord.
×
×
 • Create New...

Important Information

Poznaj Terms of Use oraz Guidelines Forum