Jump to content

Ustawienia Serwera

Kilka przydatnych informacji o konfiguracji naszego serwera.


USTAWIENIA.png

 

I. Info:

Serwer [PL] STARE WYGI - CHARAKTERNA STRZELNICA - FFA to serwer jak sama nazwa wskazuje typu FFA, który posiada kilka modyfikacji, oraz dodatkowych pluginów dla urozmaicenia rozgrywki.

Od Administracji: Informujemy, iż zachowania typu: kampienie na respie powyżej upływie 30 sekund od momentu rozpoczęcia rundy (dotyczy TT na mapach typu "de_", a także CT na mapach typu "cs_"), nie wykonywanie celów mapy i nie stosowanie się do Regulaminu Serwera - będą odpowiednio karane - Jeśli Ci to nie odpowiada, to sprawa jest prosta - zmień serwer i nie psuj innym zabawy!

 

II. Konfiguracja:

Ilość slotów: 32 dla graczy - 4 dla widzów (tylko dla dołączających Adminów i VIP'ów).

Tryb rozgrywki: FFA z drobnymi modyfikacjami + plugin LevelRank, aby poznać szczegóły kliknij tutaj.

Rozgrzewka: czas 1:00 - alltalk: ON - wyposażenie: broń przyznawana jest losowo.

Dołączanie do teamu: blokuje dołączenie do teamu, gdzie jest więcej graczy i do drużyny wygrywającej (informacja dźwiękowa + info na czacie), blokuje przechodzenie w trakcie rozgrywki do innego teamu ze spect'a.

Autobalance: podczas rozgrzewki oblicza rangi graczy i na początku 1 rundy miesza graczy tak, aby teamy były jak najbardziej wyrównane.

Ilość rund: 20

Ogień sojuszniczy: off

Przenikanie: gracze w teamie się nie blokują, ale można się normalnie podsadzać bez używania komend typu !nb

Alltalk: podczas trwania rundy ON w teamie - w przerwach między rundami słyszą się wszyscy gracze na serwerze. Po śmierci słyszymy wszystkich, lecz żywi gracze nie słyszą widzów (spect).

AFK: po 45 sekundach dostajesz info na czacie, po kolejnych 15 zostajesz wyrzucony na spekta, przy zapełnionym serwerze (28 graczy) po 30 sekundach zostajesz wyrzucony z serwera za brak aktywności.

Granaty: możliwe jest "podarowanie" granatów członkom swojej drużyny, poprzez wyrzucenie ich z ekwipunku (tak jak  przy standardowej broni).

 

III. Regulamin serwera: zobacz.png

 

×
×
  • Create New...

Important Information

Poznaj Terms of Use oraz Guidelines Forum